لیلا شمسایی متولد سال 1361 صادره از اهواز، رشته تحصیلی دانشگاهی گرافیک کامپیوتر تهران. از سن 16 سالگی مدرک آرایش و پیرایش فنی و حرفه‌ای را دریافت کرده و از همان موقع شروع به کار کرده است. اولین تجربه وی درست کردن عروس در سن 16 سالگی بود که موجب تعجبب همگان شد. او توانست از سال 1380 فعالیت خود را بعد از ورود به دانشگاه و در سالن شخصی خود در تهران آغاز کند و در سال 1382 برای نخستین بار در سیمنار آرایشی بین المللی در حاشیه خلیج فارس برای ارتقا بهتر کار خود و دریافت مدرک معتبرشرکت کردند...


در سال 1380 در شرکت wella دوره رنگ مو را دیدند و مدرک معتبر شرکت wella را توسط خانم فرح دریافت کردند. از سال 1383 تا 1385 در حیطه کار گرافیک در شرکتی معتبر در تهران مشغول فعالیت شد و حدود 2 سال به علت به دنیا آمدن فرزندشان از کار آرایش فاصله گرفتند. در سال 1384 سالن آرایشی درجه یک تأسیس نموده و به صورت نیمه وقت به کار تبلیغات محیطی و شرکتی نیز ادامه داد. سفر به ترکیه، مالزی، سنگاپور و دبی برای ارتقا کار و یادگیری فنون ...

سال 1385 دوره مراقبت از پوست و مو از شرکت Dlouran را دیدند و مدرک معتبر از این شرکت دریافت کردند، سال 1385 کلیه مدارک تخصصی رنگ، لایت، ناخن، کوتاهی و اپیلاسیون را از فنی وحرفه‌ای ایران دریافت نمودند. سال 1387 مهاجرت به کشور مالزی و شروع به کار اعزام دانشجویی نمودند (قرار داد با دانشگاه‌های خصوصی و دولتی مالزی برای اعزام دانشجو از خاورمیانه به مالزی) که البته مدیریت شرکت اعزام دانشجویی به عهده همسرشان بوده و خانم شمسایی مشاوره اول ومستقیم و مدیر داخلی شرکت وی بوده‌اند، بیش از صدها دانش‌آموز و دانشجو توسط ایشون ثبت نام شدند و کلیه خدمات از قبیل محل سکونت و غیره برای تازه واردان مهیا نمودند.


3551

موهای صاف شده

در سال 1389 دوباره در شهر کوالالامپور شروع به فعالیت آرایشی نموده و سالنی کوچک تأسیس نمودند. در سال 1391 در سالن معتبری شروع به کار کرده و در کلیه خدمات آرایشی و پیرایشی فعالیت نمودند، در طی آن سال‌ها مدارک معتبیری از اکادمی‌های متفاوت دریافت کردند. به عنوان دستیار گریم در قسمت تبلیغات تلویزیونی مالزی شروع به کار نموده و هم زمان دوره‌های BBA در مرکز معتبر انگلیسی جهت آموختن روش بهتر بیزینس و نحوه ایجاد ارتباط با ارباب رجوع را آموزش دیدند.


5

Talented hair dressers
3551

مشتریان راضی

سال 1394 شرکت مجدد در سمینار بین المللی دبی و دیدن از نمایشگاه بررسی بیزینس صافی مو بین کشورهای حوضه خلیج فارس در ایران. بررسی محصولات مختلف موجود در ایران و نتیجه‌گیری ایشون برای ارتقا بهتر کار ریباندینگ در ایران چرا که با توجه به نظر سنجی افراد گوناگون که در ایران کار صافی و کراتین انجام داده بودند و رضایت نداشتند. در سال 1395 مدرک تخصصی کوتاهی حرفه‌ای مردانه و زنانه را از آکادمی معتبر Toni gug در کوالالامپور دریافت (تنها شعبه آمریکایی آن شرکت در مالزی)

در سال 1393 به درخواست یک دوست به ایران سفر کردند برای ارزیابی روند بیزینس در کشور خودشان تا بتوانند به هموطنان خود خدماتی ارزنده که در ایران نبود ارائه دهند. خانم شمسایی مدیریت سالنی درجه یک در تهران را به عهده گرفتند که البته بعد از یکسال آنجا را ترک نموده و دفتر شخصی برای خود در تهران برپا کردند. سفر به دبی و شرکت در beauty world 2013 و مشاوره بیزینس و بستن قرارداد برای تأمین مواد اولیه با شرکت آمریکایی و ایتالیایی برای سالن زیبایی دیگر فعالیتهای ایشان در این سال بود.


اکنون به صورت کاملاَ حرفه‌ای و تخصصی در مجموعه ایشان فقط کار صافی مو یا ریباندینگ و کوتاهی تخصصی و حرفه‌ای انجام می‌شود. تجربه بیش از 18 سال در کلیه زمینه‌های آرایشی و پیرایشی. در حال حاضر ایشون مدرس صافی مو به روش ریباندینگ و مدرس کوپ تخصصی و کوتاهی ژورنالی به جدیدترین متد روز اروپا و آمریکا. ایشون معتقد هستند که هنر جویان وی باید تعداد کم ولی درجه یک باشند کلاس‌های ایشان به صورت تک نفره یا دو نفره برگزارمی‌شود. کلیه نکات ریز و فوت های کوزه‌گری در کلیه آموزش‌های ایشان گفته می‌شود و معتقد هستند که هر یک از هنرجویان نماینده کار ایشان در همه مناطق ایران هستند. ایشان بعد از اتمام دوره‌های آموزشی خود به هنرجویان اجازه می‌دهند که تا هر وقت که مایل باشند بنا به درخواست آنها در کنار خانم شمسایی کارهای بیشتری تجربه کنند. ایشان در کلیه ساعات هفته و روز پاسخ گوی هنر جویان خود هستند و به نحو احسنت حمایت آنها را می‌کنند. چرا که معتقد هستند هر هنرجو تا حداقل 2 سال باید تحت حمایت ایشان باشد. در حال حاضر ایشون در مسیر تهران- مالزی در رفت و آمد هستن به دلیل بیزینس سالن ارایش در کوالالامپور، سال 1380 دوره رنگ مو از شرکت wella را دیدند و دریافت مدرک معتبر شرکت wella توسط خانم فرح. سال 1385 دوره مراقبت از پوست و مو از شرکت Dr louran دیدند و مدرک معتبر از این شرکت دریافت کردن سال 1385 کلیه مدارک تخصص رنگ- لایت- ناخن- کوتاهی- اپیلاسیون از فنی وحرفه‌ای ایران دریافت نمودند.